Žena se lvem překročila 100%

Článek od: Redakce - 21.11.2016

Žena se lvem získala sto procent. Kampaň ale ještě nekončí.

Překročili jsme 100 %!

Děkujeme všem přispěvatelům, jste úžasní! Díky vám jsme včera večer překročili naši cílovou částku 50.000 Kč. Stále ještě zbývají čtyři a půl dne kampaně, proto pokud ještě plánujete přispět a zvolit si odměnu, směle do toho a na nic nečekejte!

Nové odměny

V těchto dnech jsme přidali několik nových odměn. Jako první jsou přívěsky na krk "Lví hříva", vyrobené autorkou Vilmou Kadlečkovou technikou fimo speciálně pro tuto antologii. Zobrazují rozevlátou lví hřívu, jsou barevně laděné do černo-tyrkysova a jejich průměr je zhruba 5-6 cm.

Další novou odměnou je podepsaná kniha Drak bere vše od Haniny Veselé, navíc s tematickou záložkou. Moderní sex & blood fantasy s oblíbenou psioničkou Magnólií. 

Přidali jsme také knihu Žena se lvem podepsanou od autorek ze křtu v Brně. Účast na křtu přislíbily téměř všechny autorky, o slušné množství podpisů je tedy postaráno.

Dále jsme přihodili jako samostatné odměny kovové záložky a korkové podtácky. U podtácků si můžete vybrat, zda chcete mít na všech podtáccích stejný motiv, a to ústřední kartu Síla, nebo zda chcete mít každý podtácek jiný, se 3-4 vyobrazenými kartami ze série.

Napsali o nás...

O našem projektu se ve článcích zmiňují také Sarden, Děti noci a Mfantasy:

Sarden.cz

Deti-noci.cz

Mfantasy.cz

 

Přidat komentář